HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si me ndal pc-n dhe mi lan senet e minimizume

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Si me ndal pc-n dhe mi lan senet e minimizume   Thu May 28, 2009 11:16 am

Do tju tregoj si me e nal PC edhe mi rujt senet qe i keni pas te minimizune..... !

se pari
duhet me e pas enable hibernate..
shko
1.Control Panel
2.Power Options
3.Hibernate
4.Enable Hibernate
5. OK

pastaj.
i lojm qka dojm te minimizune edheeeee
shkojm:
*.Turn Off Computer
*.e mbajim SHIFT te shtypur
*.klikojme HIBERNATE
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Si me ndal pc-n dhe mi lan senet e minimizume
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Delax Box :: Tutorials-
Jump to: