HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si ta instalojm gjuhen shqipe ne forum phpbb

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Si ta instalojm gjuhen shqipe ne forum phpbb   Thu May 28, 2009 11:17 am

Se pari shkojm web-sitin tend ku e ke futur forumin shkon te dosja /Forum/
a qysh e ke dhe te folderi language
e mer ketu http://www.phpbb.com/downloads.php language albanian
tash e ke aty edhe e kur ta download e nxjerr pre
zipit folderin albanian dhe fut ne ftp tendin te folderi laguages ku e ceka edhe
me par edhe pastoj shko hyn ne
forum ne control panel te forumit tend shko configuration edhe aty posht e
len gjuhen albanian edhe kliko sumbit
dhe kryhet edhe duhet te shkosh edhe te profili yt
shko te profil edhe aty posht e len gjuhen shqipe qe kur te
hin antart mjau qit forumin ne shqip
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Si ta instalojm gjuhen shqipe ne forum phpbb
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mai-Multiverse Forum: Regeln und Richtlinien DEUTSCH
» Kara's Mai-Multiverse Forum Banner
» Classic Dynaco speaker forum - link
» New to the forum, Proud owner of a 94 Caprice
» New to Halogen cooking and this forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Delax Box :: Tutorials-
Jump to: