HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ndihmee .

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Ndihmee .   Thu May 28, 2009 10:27 am

Tung ne staffi delax ju pershendesim dhe do ju tregojme si te postojme

për të postuar së pari duhet për tu regjistruar dhe pasi te regjistroheni do ju vjen nje mesazh ne e-mailn tuaj dhe pastaj shkoni ne inbox dhe ju vjen nje link klikoni aty pastaj ok dhe hyni ne forumin tonë dhe pastaj mund te postoni

faleminderit per mirkuptim
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Ndihmee .
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Info. Të Ndryshme :: Pyetj Përgjigje-
Jump to: