HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Mozilla Firefox SHQIP

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Mozilla Firefox SHQIP   Thu May 28, 2009 11:21 am

Firefox-i ka sigurinë, shpejtësinë dhe veçori të reja që do të ndryshojnë mënyrën se si përdorni Web-in. Mos pranoni gjë tjetër më pak se kaq.
http://www.mozilla-europe.org/sq/firefox/
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Mozilla Firefox SHQIP
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mozilla Firefox users...Mai-HiME/Otome stuffs for you!
» How to make Firefox go faster.
» The Dark Tower Series
» Tiny, Green Bugs, similar to Grasshopers
» Using firefox to access Duelingnetwork or google chrome?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Delax Box :: Internet-
Jump to: