HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te beni kompjuterin tuaj ne gjendjen Hibernate

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Si te beni kompjuterin tuaj ne gjendjen Hibernate   Thu May 28, 2009 11:28 am

Jeni duke punuar me kompjuter dhe i keni të hapur disa dritare
të programeve, nuk dëshironi ta fikni kompjuterin edhe pse duhet
për 2-3 orë të dilni nga shtepija,zgjidhja e vetme është ta vendosni Kompjuterin
tuaj ne gjendjen “Hibernate”

Në sistemin operativ Windows XP, ju mund ta vendosni në “Hibernate” kompjuterin,
duke aktivizuar opsionin Hibernate, Klikoni ne desktopin tuaj Me te djathten Shkoni:
Properties, Screen Saver,Power,Hibernate.Size: 30.61 KB
Password : ohg-crew
RapidShare Link : rapidshare.com Hibernate.rar
MediaFire Link :http://www.mediafire.com/?no2iydzmlgj
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Si te beni kompjuterin tuaj ne gjendjen Hibernate
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Exmouth2012
» Japanese Maple Cultivar
» NEW VALAVANIS ROCK PLANTING
» the changing face of an acer
» Acer Palmatum Shindeshojo sliced and spliced

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Delax Box :: Crack & Serialz-
Jump to: