HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Sulmo numra te vales

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 35
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Sulmo numra te vales   Thu May 28, 2009 10:35 am

Me kete prog mundesh qe ta prishesh ndonje numer te val-es 900 pra ndonje njeriu te cilit ja ke inati pra e ja din nr e mobit veq ja shkrun ktu nr e telit p.sh +37744...... pastaj ne anen e majt e shkrun nr e mesazhave qe don me ja dergo e ne anen e djatht te tregon se sa sms-ja jan tu i shku

http://www.speedyshare.com/519268645.html

rar pass : dergosms

P.S pra ju keshilloj se para se ta perdorni ket prog ta nalni antivirusin se e njeh sikur virus dhe ti mshefni Ip-at se sms-jat ju shkojn me ip te juaja
Back to top Go down
View user profile http://delax.board-directory.net
 
Sulmo numra te vales
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Info. Të Ndryshme :: Mësime Të Ndryshme-
Jump to: